50 000 LEXION. Kiekvienas iš jų yra išskirtinis.

Nuo 1995 metų, kai LEXION buvo pristatytas pirmą kartą, Harsevinkelio gamykloje pagaminta 50 000 šių kombainų. Kiekvienas iš jų pagamintas atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius ir visada laikantis mūsų aukštų kokybės standartų. Prisijunkite prie jubiliejinės mūsų gamybos mašinos ir susipažinkite su keletu iš daugelio punktų, kuriuose atliekami šimtai bandymų, kad būtų užtikrintas LEXION tikslumas, našumas ir patikimumas.

Daugybė milijonų arklio galių.

Kad būtų panaudota visa, iki 626 AG galia, kiekvienas LEXION variklis turi idealiai suderintą darbinės sistemos konfigūraciją. Su CLAAS POWER SYSTEM pagalba, per kelerius metus buvo geriau panaudoti keli milijonai arklio galių.

Kokybiškas produktas.

Kad kiekvienais metais daugybė tūkstančių mašinų laiku paliktų gamyklą, visiškai automatizuotos LEXION surinkimo linijos sekundžių tikslumu yra suderintos su atskirais surinkimo punktais. Čia specialistai mašiną pritaiko Jūsų individualiems poreikiams.

Darbas, kuris atsiperka.

Esant pilnai apkrovai, visos LEXION pavaros, agregatai ir funkcijos patikrinamos ant bandymų stendo. Taip LEXION paruošiamas darbui bet kurioje žemės klimato zonoje.

„Kelių akių“ principas.

Jokia mašina ir joks bandymo protokolas negali pakeisti žmogaus akies. Štai kodėl, prieš pristatant LEXION, mūsų inspektoriai asmeniškai ir labai atidžiai jį dar kartą patikrina. Niekas neprasprūsta pro atidų jo žvilgsnį.

Svarbiausi etapai 1995 - 2015 metais.