JAGUAR 990–930

See kuni 925 hj liikurhekseldi, millel on ainulaadne üldkontseptsioon, läbilaskevõime kuni 380 t/h, suurepärased juhi abistamise süsteemid ja lai valik patenditud SHREDLAGE’i tehnoloogiaga purustusvaltse, kogub Teie saagi kindlalt kokku.

JAGUAR 990–930

See kuni 925 hj liikurhekseldi, millel on ainulaadne üldkontseptsioon, läbilaskevõime kuni 380 t/h, suurepärased juhi abistamise süsteemid ja lai valik patenditud SHREDLAGE’i tehnoloogiaga purustusvaltse, kogub Teie saagi kindlalt kokku.

UUS: JAGUAR 990.
925 hj ja kuni 380 t/h.

Esmaklassiline hekselduskvaliteet, tohutu läbilaskevõime ja väike kütusekulu: uus JAGUAR 990 kannab oma MAN V12 mootori 925 hj optimaalselt põllule üle. Ja selleks, et saaksite teha ka lühikesi heksleid, oleme noatrumli täielikult ümber kujundanud. Tänu sellele on JAGUAR 990 esimene liikurhekseldi, millel on uus noatrummel V-MAX 42.

Nutikas juhi abistamise süsteem CEMOS ja uus CEBISe juhtsüsteem aitavad Teie masinajuhtidel kogu hooaja vältel töötada JAGUARiga võimalikult tõhusalt. CEMOS seadistab masinat automaatselt, samal ajal kui CEBISe puutekuvar hõlbustab juhtimist. Kõik JAGUARi mudelid vastavad turuspetsiifilistele heitgaasinormidele kuni Stage V-ni.

See teeb JAGUARist maailmaturu liidri.

Edukaim liikurhekseldi, mida on alates aastast 1973 toodetud üle 40 000 masina, hoolitseb selle eest, et miljonid inimesed võiksid iga päev nautida klaasikest tervislikku piima. Selle nimel oleme JAGUARi pidevalt edasi arendanud.

Ajamisüsteem.

Turuvõrdlustes avaldab JAGUARi ajamisüsteem muljet oma ülima tõhususega. Hekseldusmehhanismi juhitakse hooldusvaba võimsusribaga otse põikmootorist, mille võimsust kohandatakse täpselt töösüsteemi järgi.

Juhi abistamise süsteemid.

Nutikad süsteemid, näiteks AUTO FILL, uus dünaamiline roolimine ja uus CEMOS AUTO PERFORMANCE, juhivad masinat automaatselt ning optimeerivad igat protsessi. Et koristada saaki võimalikult tõhusalt, lülitab juht lihtsalt sisse automaatikasüsteemi.

Mugavus ja juhtimine.

JAGUARi suudate vaistlikult juhtida juba üsna kohe. Olulisi funktsioone haldate mõne keskse juhtseadisega, mis paiknevad loogiliselt. Lahenduse südameks on uus CEBIS. Roolisammast ja juhiistet saab igati kohandada.


Läbilaskevõime.

JAGUARis liigub materjalivoog läbi kogu masina otsejoones, ilma ebamugavate suuna­muutusteta. Tänu sellele saavutate maksimaalse jõudluse (t/h) minimaalse jõu­kuluga (l/t) ja seejuures on masin äärmiselt töökindel.

Kütusekulu.

Mootori asemel on otsustavaks teguriks kõigi süsteemide nutikas juhtimine. Alustades esiseadmest ja lõpetades materjali välja­laadi­misega, on JAGUAR loodud pakkuma tippjõudlust koos samaaegse kütusesäästuga. Tema kulunäitajad on muljet avaldavalt väiksed.

Silo kvaliteet.

Tippkvaliteediga silo kasvatab piimaandi. Seepärast seisab kõiges, mida teeme, esikohal hekseldatud materjali kvaliteet. Me paigaldame Teie JAGUARisse tehnolahendused, millel on sööda kvaliteedile oluline mõju.

Saagikoristuse pulss.

CEMOS AUTO PERFORMANCE.

JAGUAR hoiab määratud mootori pöörlemiskiiruse konstantsena ning kohandab mootori võimsust ja sõidukiirust saagi mahu järgi. Kui saagi maht kasvab, siis vähendatakse sõidukiirust. Kui saagi maht kahaneb, siis väheneb automaatselt mootori võimsus.

Dünaamiline roolimine.

JAGUARil kulub maksimaalselt viis roolipööret, et jõuda rooli ühe poole tõkestusest teise poole tõkestuseni. Paljud juhid eelistavad põlluotsal ümber pöörata väiksema pingutusega. Dünaamiline roolimine muudab selle võimalikuks. Kiirusel kuni 10 km/h peab juht pärast otsesuunas sõitu tegema ainult ⅔ roolipööret, et jõuda rooli täistõkestuseni.

UUS: mugavam kasutada.

Puutekuvariga CEBIS võimaldab kiiresti ja hõlpsalt ligi pääseda kõigile masina funktsioonidele. Juht saab vajadust mööda JAGUARi kohandada ja juhtida neljal alljärgneval moel:

  1. puutekuvariga
  2. kiirligipääsuga CMOTIONi lemmikute haldamise kaudu
  3. CEBISe pöörd- ja surulülitiga
  4. kipplülitite abil toimuva otsereguleerimisega

UUS: termopaak ACTISILER 37.

JAGUARi nutikad süsteemid loovad aluse tulevasele suure­pärasele sööda kvaliteedile – selle tagab täpselt doseeritud lisaaine, mis tuleb 375-liitrisest paagist või tugevalt kontsentreerituna uuest topeltseinaga paagist ACTISILER 37. Viimane neist kaitseb silokontsentraati kõrge välistemperatuuri eest.

Lähi-infrapunaandur

Lähi-infrapunaanduriga tuvastatud kuivainesisalduse põhjal saab määrata heksli pikkuse ja lisaained.

TERRA TRAC.

JAGUAR 990 ja 960 on saadaval ka TERRA TRACi mudelina. Nii kasutate aasta läbi kõigil pindadel roomiksüsteemi eeliseid, milleks on tugev veojõud, maksimaalne pinnasekaitse (isegi põlluotsal) ning kiire ja ohutu liikumine põllult põllule (sõiduki laius vastab Saksamaa liikluseeskirjadele).

Tehnilised andmed

MootorTüüpSilindridMootori võimsus töökiirusel
1700 p/min (ECE R 120)
kW/hj
JAGUAR 990MAND2862V12680/925
JAGUAR 980MAND2862V12625/850
JAGUAR 970MAND4276R6580/790
JAGUAR 960Mercedes-Benz473R6480/653
JAGUAR 950Mercedes-Benz473R6430/585
JAGUAR 940Mercedes-Benz471R6390/530
JAGUAR 930Mercedes-Benz471R6340/462