Terminalide ajakohastamine

Alati õige valik.

Terminalide ajakohastamine

Alati õige valik.

CLAASi terminalid.

Alati õige valik.

COPILOTi terminali saab rakendada roolimisabina üksnes GPS COPILOTi puhul. Terminalidega S7 ja S10 on teisiti: neid võite kasutada nii manuaalroolimise abistamisel koos GPS COPILOTiga, samuti automaatroolimissüsteemidega GPS PILOT FLEX ja GPS PILOT.

Terminal S10.

Terminal S10 pakub laias valikus funktsioone, mis suurendavad kabiini mugavust (näiteks GPS-il põhinev roolimine ja ekraanil kuvatav kaamerapilt). Terminalil S10 on nüüd samuti täielik ISOBUSe funktsionaalsus. ISO UT juhib haakeriista, ISO TC-BAS ja ISO TC-GEO haldavad töid ning ISO SC vastutab sektsioonide juhtimise eest.

Terminal S7.

Baasterminal S7 on kõige uuemal tehnilisel tasemel ja see on Teile õige valik, kui soovite terminali kasutada lihtsalt paralleelsõidu abina või automaatroolimiseks. Terminal S7, millel on suure eraldusvõimega 7″ puutekuvar, täidab kõiki funktsioone, mida pakkus ka tema eelkäija S3.

Tema varustuses on ka võrdlusjoone haldamine ja USB-liides andmehalduseks, samuti kiire andmevahetus tarkvarapakettidega AGROCOM NET ja AGROCOM MAP.

Põhivarustusega S7 kasutab EGNOSe parandussignaali, kuid lisavarustusena on saadaval veel OMNISTARi, BASELINE HD ja RTK signaal. Alati saab aktiveerida ka GLONASSi satelliitsignaali. Enam ei ole tarvis parandussignaali muutmiseks antenni vahetada, kuna terminalile S7 on tehases sisse ehitatud eri signaalide jaoks sobiv kahesageduslik vastuvõtja.

Äpp EASY on board.

Äpp EASY on board võimaldab juhtida kõiki ISOBUSega ühilduvaid haakeriistu tahvelarvuti (iPad 4 või hilisem) vahendusel. Veel enam mugavust annab võimalus määrata funktsioone F-nuppude (abinupud) alla täpselt samamoodi nagu igal muul ISOBUSe terminalil. Tahvelarvutipõhine juhtimine on ühtaegu mugav ja töökindel. Kaasas olev USB-liides tagab pikaks tööajaks tahvelarvutile kiire ja kindla toite. Ühtlasi jääb tahvelarvutiga juhtimisel kabiini tunduvalt rohkem ruumi.

Laadige alla iOS-i jaoks

COMMUNICATOR.

COMMUNICATORi terminalil on 5,7″ värvikuvar. Lahendus vastab ISO UT standardile, võimaldades juhtida ISOBUSega ühilduvaid seadmeid mugavalt COMMUNICATORi abil. Loomulikult saab funktsioone määrata F-nuppude (abinuppude) alla.